Saare maakonna 2020 parimad sportlased, treenerid, võistkonnad.
Parimad selgusid kolme kategooria (spordiklubid, rahvas ja spordikomisjonid) hääletustulemuste teel.
AASTA MEESSPORTLANE
Rallisõtja Ott Tänak 30p. (10+10+10)
Kergejõustiklane Risto Lillemets 26p. (9+9+8)
Rattasportlane Mihkel Räim 23p. (8+6+9)
Karl Patric Lauk 18p. (7+4+7), Jaagup Kallas 17p. (5+7+5), Johannes Treiel 14p. (6+2+6)
AASTA NAISSPORTLANE
Golfar Karola Soe 28p. (10+8+10)
Jalgpallur Kristina Teern 24p. (6+9+9)
Jooksja Eliise Hoogand 23p. (9+7+7)
Marilis Remmel 22p. (8+6+8), Karmen Kiier 19p. (4+10+5), Nette Peit 18p. (7+5+6)
AASTA NOORSPORTLANE (NEIU)
Golfar Karola Soe 27p. (10+8+9)
Tennisist Grete Gull 26p. (9+7+10)
Jalgpallur Kristina Teern 24p. (7+9+8)
Lisett Alt 24p. (8+10+6), Victoria Vihman 18p. (5+6+7), Kätriin Põld 13,5p. (6+4+3,5)
AASTA NOORSPORTLANE (NOORMEES)
Kergejõustiklane Ron Sebastian Puiestee 30p. (10+10+10)
Laskesportlane Peeter Jürisson 24p. (9+6+9)
Tennisist Ron Torn 22p. (7+9+6)
Romet Vahter 20p. (8+4+8), Georg Paomees 14,5p. (6+1,5+7), Gerdo Pool 13,5p. (4,5+5+4)
AASTA SEENIORSPORTLANE (NAINE)
Ultrajooksja Raili Rüütel 29p. (10+10+9)
Jooksja Helina Pärn 27p. (8+9+10)
Lauatennisist ja lauamängur Tiia Müürisepp 23p. (9+6+8)
Tiiu Vaiksaar 21p. (7+7+7), Kristi Põld 20p. (6+8+6), Juta Valge 10p. (5+5+0)
AASTA SEENIORSPORTLANE (MEES)
Jooksja Tarmo Mändla 29p. (9+10+10)
Jooksja Kalev Õisnurm 26p. (10+7+9)
Jooksja Arnold Nõmm 22p. (8+6+8)
Janek Saar 22p. (7+9+6), Jüri Suluste 18p. (6+5+7), Marko Kesküla 18p. (5+8+5)
AASTA TREENER
Kergejõustikutreener Andres Laide 27p. (10+8+9)
Jalgpallitreener Reivo Vinter 22,5p. (6+9+7,5)
Maanteeratta treener Riho Räim 21,5p. (9+2,5+10)
Viktor Umb 19p. (8+6+5), Rauno Gull 17p. (7+2,5+7,5), Cristin Lepp 15p. (1+10+4)
AASTA VÕISTKOND
Ken Torn ja Kauri Pannas 30p. (10+10+10)
Robert Virves ja Sander Pruul 25,5p. (7,5+9+9)
Saaremaa Võrkpalli meeskond 24p. (9+7+8)
FC Kuressaare U17 tüdrukud 19p. (4+8+7), Ants Haavel ja Andres Laul 15,5p. (7,5+2+6), Ott Kolk ja Juhan Kolk 15p. (6+4+5)